Loading...

Nasze gry

Accident

Zostań dziennikarzem, który bada przyczyny wypadków samochodowych. Zdobywaj dowody i zrekonstruuj wydarzenia, aby odkryć co naprawdę się wydarzyło.


Black Steel

BlackSteel to stealth horror rozgrywający się w oprawie fantasy noir inspirowanej serią książek Dresden Files. W głębi opuszczonej fabryki samochodów Flamel Motors coś poszło nie tak. Nieożywiony świat zimnej stali został zakłócony przez nieznane czynniki.


CHERNOBYL HISTORY OF NUCLEAR DISASTER

W grze wcielimy się w pracownika elektrowni atomowej, którego zadaniem będzie niedopuszczenie do zbliżającej się katastrofy. Gra pozwoli zapoznać się z istotą sprawnego funkcjonowania takich miejsc, w których niewielka pomyłka, czy brak staranności, może doprowadzić do katastrofy.


I am Your Principal

Bycie dyrektorem szkoły nie jest łatwym zadaniem. Możesz zostać najgorszym albo najlepszym dyrektorem w historii. Pomóż uczniom zdecydować, w którą stronę pójść. Przyszłe życie uczniów i cała szkoła jest teraz w twoich rękach.


Bandit Simulator

Al Capone w średniowiecznym miasteczku? Czy może raczej gang Olsena. Bandit Simulator wrzuca Cię do otwartego świata, w którym to od Ciebie zależy, jaką ścieżką będziesz podążał. Wybierz, czy chcesz pozostać zwykłym kieszonkowym złodziejem, czy królem średniowiecznych napadów.


Party Crasher Simulator

Gracz ma za cel zinfiltrowanie różnych imprez oraz sabotowanie ich nie będąc przyłapanym przez gospodarza czy uczestników. Rób dużo pranków na różnego rodzaju imprezach, baw się i nie zostań wykrytym.


Tales of Tomorrow: Experiment

ToT: Experiment to gra w której fabuła jest osadzona na statku błądzącym w odległym kosmosie. Nasz bohater ma za zadanie wykonywanie codziennych zadań, które pomogą utrzymać statek. Czy odkryjesz prawdę o statku i o siłach panujących w kosmosie?


Masz pomysł na grę?

Napisz do nas

Wszystkie pola są wymagane